24 września 2019

Podsumowanie Mlecznej Olimpiady

Podsumowanie Mlecznej Olimpiady

Dziękujemy wszystkim za tak aktywny udział w Mlecznej Olimpiadzie! Puchar Mlecznej Olimpiady trafił w ręce Białegostoku – serdecznie gratulujemy!

Mleczna Olimpiada to akcja sfinansowana z Funduszu Promocji Mleka. W szranki o puchar stanęły cztery miasta: Mońki, Grajewo, Suwałki i Białystok. W sumie w naszej zabawie wzięło udział 300 dzieci w wieku 6-16 lat. Uczestnicy odpowiadali na 10 pytań dotyczących produktów mlecznych oraz wykonywali zadanie sprawnościowe. 

Najwięcej dzieci bawiło się z nami w Suwałkach (146), zaś najwięcej prawidłowych odpowiedzi padło w Białymstoku. 21 dzieci udzieliło 100% prawidłowych odpowiedzi.

Cieszmy się, że akcja tak bardzo spodobała się milusińskim. Do domu trafiły nalepki i gadżety przypominające o tym, że Mleko ma moc! Dziękujemy za setki uśmiechów i tak liczne odwiedzanie naszego stoiska promocyjnego.

Lepszej scenerii zakończenia akcji i wręczenia Pucharu Mlecznej Olimpiady nie mogliśmy sobie wymarzyć. Ponad 2 tys osób zebranych przed biegami dzieci, obecność władz miasta i gorący aplauz. 

Puchar Mlecznej Olimpiady wręczył Wiceprezydent Białegostoku, Pan Zbigniew Nikitorowicz zastępcy dyrektora Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Panu Rafałowi Gosk.

Tym samym rywalizacja o Puchar Mlecznej Olimpiady 2019 została zakończona. Dziękujemy!

 

 

Podziel się ze znajomymiOstatnio dodane

 • Partner Strategiczny

 • Sponsorzy

                                     

 • Partnerzy

           

 • Patroni medialni

                        

 • Organizator