Super Biegacz w 2022! Startujemy!

Ostatnia aktualizacja: 25 kwietnia 2022 r.
Super Biegacz w 2022! Startujemy!

Czekaliśmy na tą wiadomość! Startujemy z cyklem Super Biegacz 2022!
Będzie trochę zmian, będzie ciekawie, różnorodnie, a co najważniejsze – będzie mnóstwo frajdy dla dzieciaków startujących we wszystkich wydarzeniach cyklu Super Biegacz!

W 2022 w ramach cyklu planujemy zorganizować:

 • PKO BIEG JUNIORA (14.05.2022). Wydarzenie ramach PKO Białystok Półmaratonu, największej imprezy biegowej wschodniej Polski. Najmłodsi i młodzież pobiegnie  na dystansach 100m, 600m oraz 1 km – PKO Bieg Juniora!
 • EKIDEN MINI (11.06.2022) ulubiona sztafeta dziecięca. Drużyny 4-osobowe wystartują na bieżni stadionu w Zwierzyńcu. Konsekwentnie zwracamy uwagę na pomoc Hospicjum dla Dzieci. Część z każdej opłaty będzie przeznaczone dla Fundację „Pomóż Im”. Jednym słowem, dzieci pomagają dzieciom.
 • AML JUNIOR (25.06.2022) –  bieg dla dzieci rozgrywany na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku. Przygotowaliśmy 4 dystanse dla wszystkich grup wiekowych, od 2 do 15 roku życia. 100m, 200, 400m oraz 800m czeka na najmłodszych biegaczy. Wszystkie starty odbędą się na bieżni stadionu lekkoatletycznego. To doskonała okazja, aby pokazać dzieciom jak świetnie biega się na stadionie. Kto wie, może dzięki AML Junior któreś dziecko pójdzie w ślady najlepszych polskich lekkoatletów?!
 • HERO RUN KIDS (27.08.2022). Po przerwie wracamy z wielką przygoda jaką jest udział w HeroRun Kids! Bieg z przeszkodami dla najmłodszych. Frajda, radość i emocje nie z tej ziemi. Wydarzenie odbędzie się na Plaży Miejskiej Dojlidy w Białymstoku. Nie może tam zabraknąć Twojego dziecka! 🙂 
 • MOLTANI KIDS RUN (17.09.2022) czyli wrześniowe biegi dla dzieci. Sponsorem tytularnym biegów dziecięcych jest TaniaKsiążka.pl, a bohaterem jest Moltani, postać znana z logotypu księgarni. Spotkamy się też w nowym miejscu – przy ul. Branickiego (przy skrzyżowaniu z ul. Miłosza).
 • BISON TRAIL KIDS (02.10.2022) -zapraszamy najmłodszych do urokliwego Supraśla na leśne trasy. Fantastyczna propozycja, z pewnością warta uwagi. Po startach na bieżni i ulicy, dzieci będą mogły pobiec leśnymi duktami. 

 

Jak widzicie jest w czym wybierać 🙂  Za udział w 4 wydarzeniach młody zawodnik otrzyma specjalny medal „Super Biegacza”. Po każdym biegu dzieci otrzymają naklejki, które będą wklejały do specjalnej książeczki. Po okazaniu wypełnionej książeczki medal trafi w ręce młodego biegacza. 

Oczywiście medali będzie więcej, ponieważ na mecie każdego z biegów dziecko otrzyma medal z ukończonego biegu. 

Podziel się ze znajomymiOstatnio dodane

 • Partner Strategiczny

 • Sponsorzy

                                      

 • Partnerzy

           

 • Patroni medialni

                        

 • Organizator