17 sierpnia 2021

Super Biegacz w 2021! Startujemy!

Super Biegacz w 2021! Startujemy!

Czekaliśmy na tą wiadomość od 2019 roku! Startujemy z cyklem Super Biegacz 2021!
Będzie trochę zmian, będzie ciekawie, różnorodnie, a co najważniejsze – będzie mnóstwo frajdy dla dzieciaków startujących we wszystkich wydarzeniach cyklu Super Biegacz!

W 2021 w ramach cyklu planujemy zorganizować:

 • 11 września – AML Junior – nowy bieg dla dzieci rozgrywany na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku. Przygotowaliśmy 4 dystanse dla wszystkich grup wiekowych, od 2 do 15 roku życia. 100m, 200, 400m oraz 800m czeka na najmłodszych biegaczy. Wszystkie starty odbędą się na bieżni stadionu lekkoatletycznego. To doskonała okazja, aby pokazać dzieciom jak świetnie biega się na stadionie. Kto wie, może dzięki AML Junior któreś dziecko pójdzie w ślady najlepszych polskich lekkoatletów?!
 • 18 września – Moltani Kids Run – wracamy z wrześniowymi biegami dla dzieci. Od tego roku sponsorem tytularnym biegów dziecięcych jest TaniaKsiążka.pl, a bohaterem jest Moltani, postać znana z logotypu księgarni. Spotkamy się też w nowym miejscu – przy ul. Branickiego (przy skrzyżowaniu z ul. Miłosza).
 • 3 października – Bison Trail Kids – tym razem zaprosimy dzieci do urokliwego Supraśla na leśne trasy. Zupełnie nowa propozycja, z pewnością warta uwagi. Po startach na bieżni i ulicy, dzieci będą mogły pobiec leśnymi duktami. 
 • 16 października – Electrum Ekiden Mini – wracamy z naszą sztafetą dziecięcą. Drużyny 4-osobowe wystartują na bieżni stadionu w Zwierzyńcu. Konsekwentnie zwracamy uwagę na pomoc Hospicjum dla Dzieci. Część z każdej opłaty będzie przeznaczone dla Fundację „Pomóż Im”. Jednym słowem, dzieci pomagają dzieciom.

Wierzymy, że mimo pandemii uda nam się zorganizować cały cykl w tym roku. Za udział w 3 wydarzeniach młody zawodnik otrzyma specjalny medal „Super Biegacza”. Po każdym biegu dzieci otrzymają naklejki, które będą wklejały do specjalnej książeczki. Po okazaniu wypełnionej książeczki medal trafi w ręce młodego biegacza. 
Oczywiście medali będzie więcej, ponieważ na mecie każdego z biegów dziecko otrzyma medal z ukończonego biegu. 

Podziel się ze znajomymiOstatnio dodane

 • Partner Strategiczny

 • Sponsorzy

                                     

 • Partnerzy

           

 • Patroni medialni

                        

 • Organizator