Wyniki konkursu plastycznego

Ostatnia aktualizacja: 1 września 2022 r.
Wyniki konkursu plastycznego
Wiemy, że czekacie na nie z niecierpliwością i odświeżacie strony. Chcielibyśmy przeprosić za opóźnienie w publikacji wyników, ale spłynęło do nas bardzo dużo Waszych prac. Wybór był bardzo trudny.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem każdej z nich! Włożyliście ogrom pracy w ich wykonanie. Chcielibyśmy za to podziękować. Dosłownie wszystkie z nich wywołały uśmiech na naszych twarzach.
Podzieliliśmy wszystkie obrazki na grupy wiekowe (4-7 lat, 8-11 lat, 12-15 lat) i wybraliśmy po trzy z każdej z nich. Łącznie udało się wybrać 9 prac, które były wykonane w bardzo pomysłowy sposób oraz zgadzały się z tematem konkursu.
Chcielibyśmy serdecznie pogratulować Oli, Kasi, Sandrze, Marysi, Elizie, Nadii, Natalii, Olafowi i Kacprowi. Ogromne brawa! Wasze prace wywarły na nas bardzo duże wrażenie.
 
Nagrodą w konkursie jest wejściówka do Strefy Wysokich Lotów. Po aktywnym weekendzie trzeba troszeczkę poskakać.  Z wyróżnionymi osobami skontaktujemy się mailowo.
Z racji tego, że nie spodziewaliśmy się tak dużego zainteresowania i takiej ilości prac oraz osób chętnych, jeszcze raz chcielibyśmy podziękować każdemu z Was za udział w konkursie. Dziękujemy, że tak aktywnie wzięliście w nim udział. Z racji na to przygotowaliśmy dla każdego autora przyniesionej pracy drobny upominek 🙂
Prosimy abyście zgłosili się do biura zawodów podczas Moltani Kids Run. Upominek będzie można odebrać w godzinach pracy biura. Również otrzymacie mailowe przypomnienie ze szczegółowymi informacjami.
Ogromne brawa dla Was!
 
Poniżej wstawiamy zdjęcia wyróżnionych prac
 
   
 
 
   

Podziel się ze znajomymiOstatnio dodane

 • Partner Strategiczny

 • Sponsorzy

                                

 • Partnerzy

           

 • Patroni medialni

                        

 • Organizator